OKUMA BAYRAMI ÜRÜNLERİ
YILDIZ MODEL MADALYA 27,50 TL 'DEN DÜŞEN FİYATLAR İLE
ANASAYFA
Açıklama
OKUMA BAYRAMI ÜRÜNLERİ
OKUMA BAYRAMI PLAKETLERİNDE YENİ TREND SADECE 44,99 TL
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/madalyadunyasi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905348864323
  • https://www.instagram.com/madalya_dunyasi
Site Haritası

Nasıl Sipariş Veririm

SİPARİŞ VERMEK İÇİN İZLENECEK YOL
(madalyadunyasi@gmail.com )

MADALYA SİPARİŞLERİNİZ İÇİN MAİL ATILMASI GEREKEN BİLGİLER

1. Okul Adınız
2. Öğretmen Adı sınıf ve şubesi
3. FOTOĞRAFLI MADALYA İSTENİYORSA   örnek 1 deki gibi öğrenci fotoğraflarına öğrenci adı soyadı dosya adı olarak yazılmalı. ( Dosya adı yazmak için öğrenci fotoğrafına bir kere tıklatıktan sonra klavyeden F2 tuşuna bir kere baslılır ve ilgili öğrencinin adı soyadı büyük harf ile yazılarak Enter tuşuna baslılrı)

   A) BİLGİSAYARINIZIN MASAÜSTÜNDE SINIF ŞUBE ADINDA BİR KLASÖR AÇARAK ÖĞRENCİ FOTOĞRAFLARINI BU KLASÖRE KOYALIM. HERBİR ÖĞRENCİ FOTOĞRAFINA DOSYA ADI OLARAK ÖĞRENCİ ADI SOYADI TAM VE EKSİKSİZ YAZILARAK MAİL ATILMALI ( ÖRNEK-1)

  

4. SADECE ÖĞRENCİ İSMİ YAZILI MADALYA İSTENİYORSA SADECE ÖĞRENCİ LİSTESİ ( WORD-EXCELL ...) MAİL ATILMALI.

5. KARGO İÇİN ALICI ADI ve SOYADI- AÇIK ADRESİ-CEP TELEFONU BİLGİSİ BİLDİRİLMELİ.

6. Yukarıdaki bilgileri sınıf klasörü içine aldıktan sonra sınıf dosyanızı zıplayarak (sıkıştırarak) tek dosya halinde  madalyadunyasi@gmail.com adresine mail atınız.
           
            
    !!!! Sıkıştırma yapmak için sınıf klasörü üzerine sağ tıkladığınızda açılan pencerece içindeki "Arşive Ekle" seceneğini seçiniz.

         

 sipariş verme örnek öğrenci fotoğrafıUYARI:
Gerekli Bilgileri     madalyadunyasi@gmail.com mail adresine gönderirken zıplamayı (sıkıştırmayı) unutmayınız. Göndereceğiniz dosya kapasitesi fazla ise bilgileri bize www.wetransfer.com adresinden de gönderebilirsiniz.


Gerekli bilgiler tarafımıza ulaştığında madalyalarınız tasarlanıp onay için sizlere mail veya whatsapp yoluyla gönderilir. Onay verdikten sonra gerekli ödemeyi grafik tasarımı yapan elamanların size vereceği iban numarasına eft veya havale yapıldıktan sonra ürünleriniz hazırlanarak 2-3 iş günü içinde adresinize kargolanır.

GEREKLİ BİLGİLER EKSİKSİZ TARAFIMIZA ULAŞTIĞINDA YAPILACAK İŞLER

1. BİLGİLERDE HATA YOK İSE SİPARİŞİNİZDE İSTENİLEN MADALYA/ PLAKET/ BELGE/ VS.. İÇİN GRAFİK ÇALIŞMASI AYNI GÜN SAAT 17.00-24.00 ARASI YAPILIR. HATA VAR İSE MAİL/CEP TEL YOLUYLA BİLGİ VERLİR.

2. YAPILAN ÇALIŞMALARDA HATA DENETİMİ VE BASKI ONAYI İÇİN SİZLERE KARŞI MAİL ATILIR.( BASKI ONAYI VERDİKTEN SONRA DOĞAN GRAFİK TASARIM HATALARINDAN FİRMAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR)

3. BASKI İÇİN ONAY VERDİKTEN SONRA GEREKLİ ÜCRET YATIRILMASINDAN EN FAZLA ÜÇ GÜN İÇİNDE VERDİĞİNİZ ADRESE KARGO EDİLİR.

NOT: GÜNÜN SİPARİŞLERİNİN KARGOYA YETİŞMESİ AÇISINDAN GRAFİK ÇALIŞMALARI GENELLİKLE SAAT 17.00-24.00 ARASINDA TAMAMLANIR.

BİLGİLERİN EKSİKSİZ GELMESİ SİPARİŞLERİNİZİN HIZLI TESLİMİ İÇİN ÖNEMLDİR. YAPILAN AÇIKLAMALARDAN ANLAŞILMAYAN BİR DURUM VAR İSE BİLGİSAYAR KONUSUNDA BİR YAKININIZDAN BİLGİ ALINIZ.SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLAR

1. WHATSAPP TAN FOTOĞRALARI GÖNDEREBİLİRMİYİZ?
CEVAP: WHATSAPP TAN FOTOĞRAF BİLGİSİ KABUL ETMİYORUZ. Öğrenci ismi yazan madalya yapılacak ise  isimleri tek tek yazarak alabiliyoruz.

2. SİPARİŞİM NE DURUMDA NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?
CEVAP: SİPARİŞLERİNİZİ TAKİP ETMEK İÇİN  SİZE KARGO TAKİP NUMARASI ATILIR VEYA BİZLERLE İLETİŞİM KURDUĞUNUZ MAİL ADRESİNDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

3. FOTOĞRAFLARI NASIL ÇEKEBİLİRİZ?
CEVAP: FOTOĞRAFLARI AKILLI TELEFONLARLA ÇOK RAHAT ÇEKEBİLİRSİNİZ. FOTOĞRAF ÇEKERKEN ÖĞRENCİNİN ARKASINA TEK RENKLİ BİR ZEMİNE (TEMİZ BİR DUVAR, AKILLI TAHTA..) GELMESİNE, ÖĞRENCİNİN YÜZÜNÜN IŞIĞA KARŞI DÖNÜK OLMASINA VE BELDEN ÜSTÜNDEN FOTOĞRAF ÇEKİLMESİNE ÖZEN GÖSTERİLMESİ FAYDALI OLUR.

4. ÇEKTİĞİM FOTOĞRAFLARI DÜZENLEMEK GEREKİR Mİ?
CEVAP: DÜZENLEMEK GEREKMEZ. ANCAK FAZLA YER KAPLAMAMASI AÇISINDAN KIRPMA YAPARKEN 35X45 CM EBATLARINDA KESMENİZDE FAZDA VAR.
ÇAĞRI HATTI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam89
Toplam Ziyaret134074
Takvim