OKUMA BAYRAMI ÜRÜNLERİ
YILDIZ MODEL MADALYA 27,50 TL 'DEN DÜŞEN FİYATLAR İLE
ANASAYFA
Açıklama
OKUMA BAYRAMI ÜRÜNLERİ
OKUMA BAYRAMI PLAKETLERİNDE YENİ TREND SADECE 44,99 TL
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/madalyadunyasi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905348864323
  • https://www.instagram.com/madalya_dunyasi
Site Haritası

Okuma bayramı ürünleri

Okuma bayramı yaklaştıkça tatlı bir telaş alır veli ve 1.sınıf öğretmenlerini. Madalya dunyasi bu tatlı telaşı mutlu son ile bitirmek için çaba harcamaktadır. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktan mutluluk duymaktayız. Okuma bayramlarında sitemizden alacağınız okuma madalyaları için üç farklı modeli çok çok uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

 Okuma bayramı için sitemizde bulacağınız diğer ürünlerimiz; okuma bayramı plaketi, ben artık okuyorum yazıyorum belgesi, okuma bayramı magneti, okuma bayramı 2020 takvimleri, kişiye özel okuma bayramı flaması ve diğer ürünleri görebilirsiniz.


Yıldız madalya fiyatlarımız: Öğrenci ismi yazan modeller: 7.25 Tl, öğrenci ismi ve resmi olan modellerimiz: 7.45 TL ( 50 adet ve üzeri fiyat alınız)

Lak kaplama uzun ömürlü modelÖğrenci ismi yazan modeller: 6.50 Tl, öğrenci ismi ve resmi olan modellerimiz: 6.75 TL ( 50 adet ve üzeri fiyat alınız)

Uygun model:  Öğrenci ismi yazan modeller: 6.25 Tl, öğrenci ismi ve resmi olan modellerimiz: 6.45 TL ( 50 adet ve üzeri fiyat alınız)
ÇAĞRI HATTI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam90
Toplam Ziyaret134075
Takvim